مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گز شکلاتی بی مغز فله ای+قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مدل تولیدات گز های مغزدار فله ایمدل های تولیدی گز بدون مغز چیست؟قیمت فروش گز فله ای لقمه ای بدون مغز شکلاتی+برشی
گز لقمه ای شاهکار

گز لقمه ای شاهکار

تولید گز ایرانی که به گروه های تولیدی گز بی مغز و گز مغزدار تقسیم بندی می شود در این بخش از فروش نوع تولیدات گز بدون مغز فله ای با قیمت مناسب در نوع برش های گز شکلاتی برای تمامی بازار های فروش در کشور ارائه می گردد.

انواع مدل تولیدات گز های مغزدار فله ای

خب همانطور که اشاره شد گروه های تولیدی از گر  در کشور به دو مدل گز بدون مغز و گز مغزدار دسته بندی شده اند. و این بخش همراه هستیم با مدل های تولیدی از گز های مغزدار. این گز مغزدار که در نوع برش های گز لقمه ای و گز آردی و گز های سکه ای بوده اند با مغزهایی چون پسته، بادام، مخلوط تهیه و تولید می شود و در نوع گز های سفارشی با مغز گردو، فندوق و آجیلی هم تهیه و تولید می گردند.

انواع گز مغز پسته

این گروه های مختلف از تولیدات گز با مغز های متنوع همراه با درصد های بالا و پایین تشکیل شده اند  و براساس اینکه درصد های واقعی از مغز در تولید به کار گرفته می شود یا ن منجر به این نوسان قیمت های فروش در گز می شود. و البته نوع مواد اولیه ی مصرفی در تولید نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش بوده است. خب حالا با معرفی این انواع گز های مغزدار نام برده شده ادامه می دهیم موضوع این بخش را که علاوه بر این گز ها دارای طعم های مختلفی هم بوده اند پس در ترکیب طعم های سنتی از انواع انگبین های گیاهی تهیه می شوند.

انواع گز مغز پسته

حب حال علاوه بر این دو ویژگی از تولیدات که شامل مغز های متفاوت با طعم های مختلف از انگبین های گیاهی بوده اند می رسیم به مرحله ی بسته بندی محصول، که نوع گز لقمه ای بصورت سلفون تک نفره بسته بندی می شود و مدل گز آردی با سکه ای بدون سلفون بوده اند ولی نوع بسته بندی کارتنی این محصولات به این ترتیب می باشد که گز لقمه ای در نوع فله ای و بسته بندی پاکتی در وزن های یک کیلوگرمی بوده اند که نوع فله ای تولیدات گز آردی در برش های گز گلریز و گلدرشت بصورت وکیوم شده در سینی های مخصوص با وزن های مختلف چیده می شود.

گز پسته

مدل های تولیدی گز بدون مغز چیست؟

و اما گروه مربوط به تولیدات گز بدون مغز که در درجه ی اول مربوط به گروه های تولیدی از گز لقمه ای بوده است و به ندرت می توان دید که نوع تولیدات گز بدون مغز آردی ارائه می گردد چون منجر به سفت شدن گز می گردد. نوع گز لقمه ای بدون مغز هم شامل مدل گز بدون مغز ساده بوده و هم در نوع گز لقمه ای بدون مغز با روکش سوهان همراه بوده و این دو مدل گز بی مغز لقمه ای را می توان در بخش های متعددی از بازار فروش فوق العاده پرطرفدار و پرفروش می باشد و باز نوع طراحی و بسته بندی از این تولیدات گز بدون مغز همانند تولیدات گز لقمه ای مغزدار می باشد. تنها تفاوت در گروه های تولیدی از گز مغزدار با گز بی مغز مربوط به قیمت فروش بوده است که گز بی مغز ارزان قیمت ترین نوع محصول تولیدی گز بشمار می رود.

گز آردی اصفهان

قیمت فروش گز فله ای لقمه ای بدون مغز شکلاتی+برشی

پس به این ترتیب در این مرکز فروش که ارائه کلیه ی تولیدات از شیرینی جات پایتخت گز ایران اصفهان بلداجی چون گز، پولکی نبات و سوهان گزی با سوهان کنجدی و عسلی بوده است می توانید برای سفارشات خرید عمده ی هر یک از محصولات نام برده و معرفی شده این بخش بهره مند گردید. که در حال حاضر فروش تولیدات گز شکلاتی و برشی بدون مغز لقمه ای با قیمت مناسب جهت فروش در تمامی بخش های مختلف از بازار ایران عرضه می گردد.

گز آردی اصفهان

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09136747925

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: aradgaztrading@

instagram icon اینستاگرام: aradgaztrading11@

email icon ایمیل: kpersiangaz@gmail.com

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات گز دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید