بازرگانی گز آراد
شنبه , خرداد ۳ ۱۳۹۹
خانه - گز بسته بندی - فروش گز لقمه کرمانی با بسته بندی شیک

فروش گز لقمه کرمانی با بسته بندی شیک

گز لقمه کرمانی با بسته بندی شیک را می توان از بین درصد های مختلف گز این برند تهیه کرد که تولیداتی خوشمزه و درجه یک از گزها را دارا بوده است و فروش عمده تولیدات گز لقمه ای این برند در این بخش صورت می گیرد.

گز لقمه کرمانی

انواع بسته بندی شیک گز بازار تولید

همانطور که بارها به این نکته اشاره کردیم بازار تولید گز را بازاری همراه با انواع گزهای لقمه ای آردی از نوع صنعتی تا سنتی می توان پیش برد وجود هر یک از تولیدات را همراه با مدل های مختلفی از بسته بندی ها می توان دید. البته هستند که بخشی از این تولیدات به صورت فله ای تهیه و توزیع می گردند که موضوض این بخش در ارتباط با انواع بسته بندی شیک گز بوده است.
بسته بندی گز لقمه ی هر مرکز تولیدی با دیگری متفاوت می باشد و هر روزه می توان شاهد طرح های جدیدی بوده باشیم که از سمت برندهای تولید کننده ارائه می گردد. پس بازار فروش گز را می توان در درجه ی اول گزهای مرغوب و درجه یک دید و بعد از ان نوع و مدل بسته بندی گز بوده که باعث جذب مشتری می گردد و این انواع بسته بندی شیک گز اعم از:

 1. بسته بندی شیک_ کلاسیک
 2. بسته بندی شیک_ گلدانی
 3. بسته بندی شیک_ فانتزی
 4. بسته بندی شیک_ ترمه
 5. بسته بندی شیک_ خاتم
 6. بسته بندی شیک_ طلا کوب
 7. بسته بندی شیک_ صندوقچه
 8. بسته بندی شیک_ درباغی
 9. بسته بندی شیک_شمش طلایی
 10. بسته بندی شیک_ رویال

گز لقمه کرمانی

معرفی تولیدات گز لقمه بسته بندی کرمانی

انواع بسته بندی های شیک نام برده شده می تواند مربوط به برندهای متفاوتی بوده باشد. اما نوع بسته بندی گز لقمه ای فروش این بخش در ارتباط با تولیدات گز لقمه بسته بندی شیک کرمانی بوده است. و بسته بندی که از گزهای لقمه ای کرمانی در بازار می توان دید تا حدودی طرح های متفاوت از یکدیگر اما سنتی از گذشته می باشد. طرح های بسته بندی شیک گز لقمه کرمانی می تواند مدل بسته بندی های ترمه با خاتم این برند بوده باشد که جعبه های مقوایی نیز طرح های زیبای را هم شامل می شوند. مانند:

 • گز بسته بندی ۳۸% ترمه
 • گز بسته بندی ۴۲% فلزی
 • گز بسته بندی ۴۲% خاتم

گز لقمه کرمانی

فروش گز لقمه با بسته بندی شیک کرمانی عمده

انچه از فروش محصولات گز کرمانی ارائه می شود در نوع بسته بندی ان هم همراه با درصد های مختلف گزها بوده است پس در کنار تهیه ی نوع گز بسته بندی شیک کرمانی این سفارشات خرید دیگر محصولات چون سوهان گزی با سوهان عسلی های تخت نیز امکان پذیر می باشد.

گز آردی فوق ممتاز کرمانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز ساده

صادرات گز بی مغز بسته بندی شده باکیفیت عالی

گز بی مغز باکیفیت عالی در نوع بسته بندی شده برای صادرات به کشورهای جهانی …

کانال تلگرام