بازرگانی گز آراد
دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه - گز اصفهان - فروش گز قدس و ویونا لقمه اصفهان

فروش گز قدس و ویونا لقمه اصفهان

فروش گز قدس و ویونا اصفهان که محصولاتی تولیدی از نوع گزهای لقمه ای با آردی را دارا می باشد می توان از دسته برندهای برتر تولید کننده ی گز این قطب معرفی کرد که فروش انها براساس درصد های مختلف متفاوت هستند.

فروش گز قدس و ویونا

محصولات تولیدی گز ویونا قدس اصفهان

همانطور که در بخش بالا اشاره کردیم یکی از برندهای برتر تولیدی گز در پایتخت گز ایران اصفهان تولیدات گز قدس اصفهان بوده است که البته در دوره ای جدید از سال می توان شاهد این بود که محصولات تولیدی خود را با نام تجاری گز ویونا روانه ی بازار مصرف نموده است که به خوبی مورد استقبال بازار فروش گز ایران قرار گرفت. اما محصولات تولیدی این برند گز اصفهان اعم از:

 1. گز لقمه ای پسته بادام
 2. گز آردی پسته بادام
 3. گز لقمه پسته بادام کیلویی
 4. گز سوهانی لقمه ای
 5. سوهان عسلی لقمه ای
 6. پولکی نبات زعفرانی و مخلوط

فروشگاه فروش گز

انواع تولیدات گز لقمه قدس اصفهان

در کنار وجود و تولیدات این انواع متنوع از سوغاتی های اصفهان می پردازیم به نوع تولیدات گز لقمه قدس که می دانیم یک گز لقمه در چندین و چند مدل تهیه و تولید می گردد که هر یک مختص برای فروش در بازارهای خاصی از کشور و یا صادرات بوده اند و برای دسته بندی کردن این انواع گز لقمه ویونا اصفهان می توان به چند مورد اشاره کرد. مانند:

 1. گز لقمه پسته بادام ۱۸%
 2. گز لقمه پسته بادام ۲۸%
 3. گز لقمه پسته بادام ۳۸%
 4. گز لقمه پسته بادام ۴۲%
 5. گز لقمه پسته عسلی
 6. گز لقمه پسته مخصوص

فروش گز قدس و ویونا

پرفروش ترین نوع گز لقمه قدس کدام است؟

و اما پرفروش ترین محصولات تولیدی گز قدس که می تواند هر یک از نمونه های تولیدی گز این برند نام برد همانطور که گفته شد هر تولیدی گزی مختص برای بازار خاص و افراد با سلیقه های و ذائقه های متفاوت تهیه و تولید شده است. اما در مجموع پرفروش ترین این گزهای تولید شده مربوط به گزهای لقمه ای اعم از فله ای تا بسته بندی شده را در برگرفته است.

فروشگاه فروش گز

مرکز فروش عمده گز ویونا قدس در ایران

عمده فروشی گز این بازار اینترنتی پیشنهاداتی از برندهای تولید کننده ی مختلف گز اصفهان با بلداجی همراه بوده است که در ایران برندهای مختلف تولید کننده ای عرضه شده اند و این بخش نیز بهترین های تولیدی از گزهای لقمه ای با تنوع درصد مغزها و طعم های مختلف که فروش هر یک همراه با نرخ قیمت های متفاوت اما مناسب توزیع و پخش می گردد.

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز کادویی

کارخانه تولید کننده گز زعفران انگبین اصفهان

گز زعفران انگبین اصفهان که همراه با کارخانه جات تولید کننده ی بسیار از برندهای …

کانال تلگرام