بازرگانی گز آراد
دوشنبه , خرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه - گز اصفهان - قیمت گز مخصوص مظفری اصفهان

قیمت گز مخصوص مظفری اصفهان

قیمت گز در بازار خرید فروش براساس دلایل گوناگونی متفاوت به فروش می رسد. پس این تفاوت قیمت فروش بین گز اصفهان با بلداجی به چشم دیده می شود. حال قیمت گز مظفری اصفهان در بازار خرید فروش گز چگونه است؟

برای معرفی این شیرینی سنتی که گز نام دارد باید گفت که اکثریت با این شیرینی سنتی آشنایی کاملی دارند. و جزء شیرینی های سالم، مقوی بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده و یا افزودنی های مجاز خوراکی بوده اند. پس می توان جایگزین تمام انواع تنقلات شیرین کرد. حتی این امکان و فرصت برای افراد دیابتی فراهم شده است تا از طعم لذیذ و خوشمزه ی گز بهره مند گردند ان هم با تهیه و تولید نوع گز رژیمی.

قیمت گز مظفری

و اما قیمت گز در بازار فروش که بنابر دلایل گفته شده هر یک را می توان به لحاظ مختلفی دسته بندی کرد. که می پردازیم به محصولات و تولیدی گز مظفری اصفهان. این گز مظفری اصفهان با همانند دسته ای دیگر از برندهای محبوب گز کشور تولیداتی مخصوص و متنوع از گز را دارا می باشد. محصولات تولیدی گز مظفری اعم از:

  1. گز لقمه ای مخصوص
  2. گز آردی مخصوص
  3. سوهان عسلی مخصوص
  4. سوهان لقمه ای پسته

قیمت گز اصفهان

انواع گز مخصوص مظفری

  1. گز مخصوص لقمه ای ۳۳% پسته ای
  2. گز مخصوص آردی ۳۳% پسته عسلی
  3. گز مخصوص لقمه ای ۳۳% گیاهی
  4. لوز مخصوص مخلوط بادام و نارگیل

قیمت گز مظفری

قیمت فروش انواع گز اصفهان

قیمت گز اصفهان بنابر اینکه برندهای متفاوتی از تولید کنندگان گز در این بخش پیشنهاد داده می شود متفاوت بوده است. اما به دلیل پخش مستقیم از کارخانه منجر به توزیع با نرخ قیمت مناسب تری می گردد. که این شرایط برای قیمت گز مظفری نیز لحاظ گردیده است. به این ترتیب می توانید هر انچه از انواع گزهای اصفهان طبق نیاز و تقاضای بازار خرید خود در این بخش تهیه نماید.

منبع:gazshope.ir

قیمت گز مظفری

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارسال گز به ازبکستان

سفارش ارسال گز اصفهان به ازبکستان

ارسال گز به ازبکستان که یکی از سفارش های صادراتی بوده است انتخابی از تولیدات …

کانال تلگرام