بازرگانی گز آراد
شنبه , خرداد ۱۰ ۱۳۹۹
خانه - گز پسته ای - قیمت عمده گز زعفرانی پسته ۱۸% نیکومنش

قیمت عمده گز زعفرانی پسته ۱۸% نیکومنش

قیمت عمده گز زعفرانی در بازار فروش و تولیدات بین تولید کنندگان را می توان متفاوت دید که این امر دلیل بر درجه های کیفی در تولیدات مربوط می شود. که البته فروش گز این بخش را از تولیدات گز زعفرانی پسته ۱۸% نیکومنش اصفهان عرضه می نمایم.

قیمت عمده گز زعفرانی

عمده تولیدات گز پسته نیکومنش

خب می پردازیم به یکی دیگر از برندهای تولید کننده ی گز پایتخت ایران اصفهان که با نام تجاری نیکومنش تولیدات خود از انواع گز را معرفی و روانه ی بازار مصرف کرده است. این برند نیز همانند هر تولید کننده ی دیگری به نوبه ی خود توانسته است بازار فروش خوبی را به خود اختصاص دهد.
این بازار فروش خوب و فوق العاده در بین برندهای تولید کننده بستگی به درجه های کیفی در تولید دارد که باعث رصایت بخشی مشتریان گشته است. و این امر برای تولیدات گز نیکومنش نیز صدق می کنند. تولبداتی مرغوب درجه یک و با کیفیت از انواع و اقسام گزهای لقمه ای آردی را دارا می باشد. برای آشنایی بیشتر به معرفی انها می پردازیم.

  1. گز لقمه پسته بادام ۱۰%
  2. گز لقمه آردی- پسته بادام ۱۸%
  3. گز لقمه پسته بادام ۲۰%
  4. گز لقمه آردی- پسته بادام ۲۸%
  5. گز لقمه آردی- پسته بادام ۴۰%

قیمت عمده گز زعفرانی

معرفی انواع گز زعفرانی نیکومنش

پس با وجود این انواع گز لقمه اردی پسته بادام از درصد های متفاوتی که نام برده و معرفی کردیم یکی دیگر از تولیدات ارائه داده شده ی این برند گز نیکومنش گز زعفرانی ان می باشد. گز زعفرانی پسته ای نیکومنش از درصد مشخص شده ی مغز پسته ای و هم مدل های بسته بندی متنوعی تهیه تولید و عرضه گشته است که در ادامه به معرفی تولیدات صورت گرفته از گز زعفرانی نیکومنش می پردازیم.

  • گز زعفرانی مغز پسته ۱۸%_ ۴۵۰ گرمی
  • گز زعفرانی مغز پسته ۱۸%_ چوبی
  • گز زعفرانی مغز پسته ۱۸%_ ۵۰۰ گرمی
  • گز زعفرانی مغز پسته ۱۸%_ فله ای

قیمت عمده گز زعفرانی

فروش عمده محصولات گز نیکومنش با قیمت مناسب

نمایندگی فروش اینترنتی گز نیکومنش اصفهان توسط این بخش به طور مستقیم از مرکز تولیدی ارائه می گردد. بنابر عرضه ی مستقیمی که صورت می گیرد می توان گفت فروش کلیه ی تولیدات گز نیکومنش با قیمت های مناسب ارائه می گردد. پس این قیمت گز زعفرانی را می توانید با ما در ارتباط بوده تا با ارائه ی نوع درخواست خود از قیمت فروش دیگر انواع گزهای تولیدی این برند مطلع گردید.

قیمت عمده گز زعفرانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی گز پسته

خريد اينترنتی گز پسته

خرید اینترنتی گز پسته که می تواند خریدی از تولیدات مختلف انواع گز با مغزهای …

کانال تلگرام