بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه - گز پسته ای - فروشگاه گز لقمه ای ۴۲% پسته فوق ممتاز

فروشگاه گز لقمه ای ۴۲% پسته فوق ممتاز

فروشگاه گز لقمه ای این بخش متشکل از انواع و اقسام گوناگون تولید گز بخش اصفهان با بلداجی بوده است. نمونه ای از این گزهای لقمه ای فروشگاه اینترنتی فروش گز را نوع گزهای پسته فوق ممتاز تشکیل داده است که برند های مختلفی را شامل می گردد.

نمایندگی گز کرمانی

گز تولید شده در کشور را می توان از دسته شیرینی های سنتی، سالم و مقوی معرفی کرد که تولیدات ان نیز مربوط به بخش اصفهان با بلداجی و البته این روزها در دیگر نقاط کشور شاهد بود. اما در مجموع تولیداتی از انواع گزهای لقمه ای با آردی و … را دارا هستند.
پس در سطح های مختلف شهر می توان به وجود فروشگاه های فروش گز بسیاری اشاره کرد. در این فروشگاه های گز می توان تنوعی از گزهای لقمه ای تا گزهای آردی و مدل گزهای برشی را تهیه نمود.
همچنین در فضای اینترنت نیز می توان به وجود این فروشگاه های گز نیز اشاره ای کرد که همراه با وب سایت های اینترنتی مختلفی بوده اند که در امر خرید فروش عمده ی گز جهت توزیع و پخش در بازار داخلی و حتی صادرات فعالیت می کنند.

نمایندگی گز کرمانی

تولیدات انواع گز فوق ممتاز پسته

  1. گز لقمه فوق ممتاز پسته
  2. گز آردی فوق ممتاز پسته
  3. گز لقمه فوق ممتاز بادام
  4. گز آردی فوق ممتاز بادام
  5. گز لقمه فوق ممتاز انگبین
  6. گز آردی فوق ممتاز انگبین
  7. گز لقمه فوق ممتاز پسته بادام

نمایندگی گز کرمانی

ویژگی تولیدی گز لقمه ۴۲% فوق ممتاز

خب می دانیم که دنیای تولیدات نوع گزها همانند دیگر تنقلات شیرین متنوع بوده است. و یکی از این نمونه گزهای تولیدی مربوط به گز لقمه ۴۲% فوق ممتاز می باشد.
این گز لقمه ۴۲% فوق ممتاز از مغز های پسته ای تهیه شده است و فوق ممتاز بودن ان مربوط به درصد بالای مغز مصرف شده و طعم متفاوت درنظر گرفته شده برای ان است و این طعم های مختلف گز فوق ممتاز ۴۲% لقمه باز متفاوت می باشد.

نمایندگی گز کرمانی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گز مخلوط 30%

قیمت گز لقمه با ۲۸% مغز بادام ۴۵۰ گرمی

گز لقمه بادام که در بازار خرید از درصد های متفاوت این مغز تهیه و …

کانال تلگرام