بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه - گز آردی - صادرات گز لقمه آردی به لبنان

صادرات گز لقمه آردی به لبنان

صادرات گز به لبنان را می توان صادراتی از دسته تولیدات گزهای لقمه ای با آردی معرفی کرد که برگرفته از سفارشات تولیدات انواع و اقسام گوناگون گزها بوده است در اصل یک صادرات مستقیم از بخش تولیدی گز چون گز اصفهان بلداجی.

صادرات گز به لبنان

بهترین گز صادراتی تولید ایران چیست؟

ایران یکی از برترین های تولید کننده ی نوعی از شیرینی جات ها بوده است که دارای ارزش غذایی بالای بوده بنابراین امروزه در سبدغذایی بسیاری از خانوارها گنجانده شده است. علاوه بر ان با توجه به ارزش غذایی این شیرینی امروزه بخشی از حجم تولیدات انبوه روانه ی بازار مصرف کشورهای مختلف می گردد.

صادرات گز به لبنان

پس بهترین گز صادراتی تولید ایران را می توان تولیدات تمام انواع مدل گز دسته بندی کرد که همراه با درصد های متفاوت مغزها از طعم های گوناگون بوده است. بنابراین اگر بخواهیم این بهترین گز صادراتی تولید ایران را دسته بندی کرد عبارتنداز:

 1. گز لقمه ای مغزدار بی مغز
 2. گز لقمه ای آجیلی نوقا
 3. گز لقمه ای طعم دار میوه
 4. گز لقمه طعم دار سنتی
 5. گز آردی پسته بادام
 6. گز سکه پسته بادام

صادرات گز به لبنان

انواع گز صادراتی تولید لقمه آردی

دسته بندی تولیدات گز ایرانی سه مدل لقمه ای آردی با سکه ای بوده. حال از بین تولیدات این سه مدل گز، گزهای لقمه ای در بالاترین رده ی سفارشات قرار دارد و بعد از ان می توان به تولیدات گز آردی اشاره کرد.

صادرات گز به لبنان

در این بین می توان گفت این انواع گز صادراتی لقمه آردی مجموعه ای از تولیدات طعم های مختلف گز با درصد مغزهای متفاوت پسته بادام بوده اند که براساس نوع تقاضای بازار پخش و فروش مراکز مختلف عرضه می گردد. دسته بندی انچه از تولیدات گز لقمه آردی روانه ی بازار صادراتی کشورهای مختلف گردیده است به این ترتیب می باشد.

 • گز لقمه آردی_ پسته
 • گز لقمه آردی_ بادام
 • گز لقمه آردی_ مخلوط
 • گز لقمه آردی_ ۱۰% تا ۴۲%
 • گز لقمه مغزدار_ کیلویی
 • گز لقمه مغزدار_ کیلویی کادویی

صادرات گز به لبنان

صادرات گز لقمه آردی به لبنان چیست؟

همانطور که گفته شد صادرات گز اعم از تولیدات گز بخش اصفهان بلداجی به کشورهای مختلف جهانی ارسال می گردد حال این صادرات گز به لبنان یکی از کشورهای مقصد و درنظر گرفته شده است و این صادرات گز به لبنان انتخابی از بین چندین و چند مدل از تولیدات گزهای لقمه ای با آردی صورت می گیرد که بالاترین سطح سفارشات را صادرات گز لقمه ای دربر گرفته اند.

صادرات گز به لبنان

مرکز خرید گز صادراتی لقمه آردی عمده

بازار گز ایران مرکز خرید انواع گز اعم از گزهای لقمه ای آردی، تولیدات بخش اصفهان بلداجی با دنیای از تنوع در تولیدات از جنبه های مختلف. پس می توانید سفارشات خود از انچه انواع گز مدنظر برای خرید را دارید از ما خریداری نماید. خرید گز در این مرکز یک خرید مستقیم از بخش تولیدی بوده است پس با بهترین و نازلترین نرخ قیمت ها می توانید سفارش خود را تهیه نماید.

صادرات گز به لبنان

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی فله

خرید گز آردی مخصوص فله صنعتی

گز آردی فله صنعتی تولید شده در هر واحد تولیدی از قطب های تولید کننده …

کانال تلگرام