بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه - گز ساده - صادرات گز ساده طعم دار به افغانستان

صادرات گز ساده طعم دار به افغانستان

صادرات گز ساده به افغانستان را می توانید از بین تولیدات مدل های گوناگون گزها چون گزهای طعم دار انتخاب نماید که در این بخش بصورت عمده و با درجه ی کیفی بالا در تولید همراه با قیمت ارزان به فروش می رسد.

صادرات گز ساده

معرفی تولیدات گز ساده

برای معرفی تولیدات صورت گرفته از گزها در بازار به دو دسته ی گزهای مغزدار با بی مغز تقسیم بندی می کنیم که این معرفی در ارتباط با تولیدات نوع گزهای ساده بی مغز بوده است. وجود گزهای ساده در بازار که همان گزهای لقمه ای بی مغز می باشد هم در مدل های بسته بندی و هم کیلویی عرضه شده اند که تولید کنندگان این گز ساده قطب های تولیدی گز کشور اصفهان با بلداجی و گزهای تبریز بوده اند. پس دسته بندی و معرفی گز ساده تولید و عرضه ی بازار فروش اعم از:

 1. گز ساده نوقا_ تبریز
 2. گز ساده لقمه_ اصفهان
 3. گز ساده لقمه_ بلداجی

صادرات گز ساده

انواع طعم تولیدی گز در بازار

گزی که در بخش های تولیدی چون قطب های تولید کننده ی گز کشور تهیه می گردند هر یک را شاهد این هستیم که همراه با طعم های گوناگونی بوده اند و این انواع طعم گز در بازار براساس سلیقه و تقاضاهای بازار مصرف تهیه و تولید شده اند که البته طعم گز را می توان به دو دسته تقسیم بندی کرد طعم سنتی گز با طعم صنعتی گز که وجود این انواع طعم گزها به این ترتیب بوده اند.

 • طعم گز سنتی_ انگبینی
 • طعم گز سنتی_ ترنجبینی
 • طعم گز سنتی_ شیرخشتی
 • طعم گز سنتی_ بیدمشکی
 • طعم گز سنتی_ زعفرانی
 • طعم گز صنعتی_ شکلاتی
 • طعم گز صنعتی_ میوه ای
 • طعم گز صنعتی_ زنجبیلی

صادرات گز ساده

طعم تولیدات گز ساده چگونه است؟

همانطور که گفته شده تولیدات گز از نظر طعم متنوع بوده اند از لحاظ مغز هم گروهی در نوع مغزدار و گروه دیگر در مدل های بی مغز تهیه می شوند و هر دو دارای طعم های مختلفی بوده اند. حال اینکه این طعم انواع گز ساده چیست و چگونه اند می تواند دسته بندی شده از طعم های گز سنتی معرفی کرد حال نوع انگبینی یا بیدمشکی.

صادرات گز ساده

صادرات گز ساده طعم دار به افغانستان با قیمت مناسب

پس به این ترتیب این صادرات گز ساده طعم دار به افغانستان در این بخش پیشنهاداتی از تولیدات گزهای بی مغز ساده در نوع کیلویی با بسته بندی مدل های کادویی در وزن های ۱۰۰ گرمی الی ۲۰۰ گرمی بوده اند عرضه می گردد گرچه قیمت فروش گز ساده طعم دار کیلویی از نوع بسته بندی شده متغیر بوده اما در این بخش بنابر فروش و عرضه ی مستقیمی که از بخش تولیدی صورت می گیرد همواره نازلترین نرخ قیمت را دارا بوده اند.

صادرات گز ساده

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز ساده

صادرات گز بی مغز بسته بندی شده باکیفیت عالی

گز بی مغز باکیفیت عالی در نوع بسته بندی شده برای صادرات به کشورهای جهانی …

کانال تلگرام