بازرگانی گز آراد
جمعه , تیر ۲۰ ۱۳۹۹
خانه - گز صادراتی - سفارش ارسالی گز صادراتی به روسیه

سفارش ارسالی گز صادراتی به روسیه

 

گز صادراتیگز صادراتی من جمله تولیدات متنوع از انواع و اقسام گوناگون گزها تشکیل شده است که سفارش ارسالی گز به روسیه در این بخش را می توانید همراه با پیشنهاداتی از انواع گزهای مغزدار درجه یک تولید اصفهان بلداجی را که به فروش می رسد تهیه نماید.

انواع سفارشات تولید گز در بازار

 

گز صادراتیدر بازار گز همانطور که گفته شده است به مجموعه ای از انواع مختلف گزها روبه رو می شوید که هر یک درجه ی کیفی متفاوتی از گزها را دارا هستند. با وجود این انواع گزها در بازار فروش می توان به وجود سایر انواع دیگر گزها اشاره کرد که در نوع سفارشی و مخصوص طبق نیاز خریدار و بازار تهیه و تولید می گردد.

سفارشات تولید معمول و رایج از گزها در بازار متشکل از انواع گزهای لقمه ای آردی با گزهای سکه ای بوده اند که در نوع کیلویی با بسته بندی شده عرضه می شوند البته با

 1. انواع طعم های سنتی و صنعتی
 2. درصد های متفاوت مغز پسته بادام
 3. برندهای تولید کننده ی متفاوت

و … ، و نمونه های سفارشی از تولید گزها می تواند از درصد های پایین مغزها بوده باشد و یا اینکه در نوع مخصوص از بالاترین درصد مغز با محبوب ترین طعم های سنتی گز چون گزهای انگبینی، عسلی، ترنجبینی، شیرخشتی و غیره تشکیل شده است.

گز صادراتی

نوع سفارش گز صادراتی چیست؟

تولیدات انبوه و عمده ای از انواع گزها در هر واحد تولیدی صورت می گیرد و این عمده تولیدات با اینکه بازار کشور را تامین می کند بخشی از ان نیز روانه ی بازارهای صادرات به کشورهای جهانی می گردد.

و اما اینکه سفارش گز صادراتی متشکل از چه نوع گزی بوده است می توان گفت اغلب برپایه ی گزهای لقمه ای انتخاب می کنند به دلیل راحتی در حمل و مصرف، و بخش کوچکی از سفارشات را نیز تولیدات گزهای آردی تشکیل می دهد. از بین این گزهای لقمه ای صادراتی نوع انتخاب و سفارشات ارائه گردیده اعم از:

 • گز لقمه ای پسته
 • گز لقمه ای بادام
 • گز لقمه ای زعفرانی
 • گز لقمه ای شکلاتی
 • گز لقمه ای ترنجبینی
 • گز لقمه ای انگبینی
 • گز لقمه ای عسلی
 • گز لقمه ای شیرخشتی

گز صادراتی

صادرات گز به روسیه اغلب چه نوع گزی است؟

و انتخاب ها و سفارشات گز برای صادرات به روسیه، این گز صادراتی به روسیه را می توان براساس مجموعه سفارشات به ثبت رسیده معرفی کرد که متشکل از نمونه های یاد شده در بخش قبل چون گزهای لقمه ای از نوع مغزدار پسته بادام با تنوعی از طعم های یاد شده می باشد و درصد مغزهای سفارشی برای صادرات به روسیه باز تا حدودی می توان گفت درصد بالا متشکل هستند مانند:

 1. گز پسته بادام_ ۲۰%
 2. گز پسته بادام_ ۲۸%
 3. گز پسته بادام_ ۳۰%
 4. گز پسته بادام_ ۳۲%
 5. گز پسته بادام_ ۳۸%
 6. گز پسته بادام_ ۴۰%
 7. گز پسته بادام_ ۴۲%

گز صادراتی

مرکز ثبت سفارش آنلاین گز صادراتی عمده

خب و اما ثبت سفارش ارسالی گز به روسیه می توانید در این بخش و با توجه به راههای ارتباطی قرار داده شده با ما در ارتباط بوده باشید و از مجموعه پیشنهادات این بخش برای گزهای صادراتی استفاده نموده و انتخاب های خود را بکنید که مجموعه ای از گزهای مغزدار کیلویی و کادویی با بهترین قیمت از تولیدات درجه یک و اعلا را ارائه می دهیم.

گز لقمه بادام

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز ساده

صادرات گز بی مغز بسته بندی شده باکیفیت عالی

گز بی مغز باکیفیت عالی در نوع بسته بندی شده برای صادرات به کشورهای جهانی …

کانال تلگرام