بازرگانی گز آراد
شنبه , خرداد ۱۰ ۱۳۹۹
خانه - گز اصفهان - خرید گز برشی ویونا قدس اصفهان

خرید گز برشی ویونا قدس اصفهان

خرید گز برشی را می توان در دسته سفارشات خرید گز در این روزهای نزدیک به سال نو دید. خرید گز برشی می تواند از برندهای مختلفی انتخاب گردد که خرید گز برشی اصفهان این بخش در ارتباط با خرید و فروش گز برشی ویونا گز قدس سابق اصفهان بوده است و علاوه بر ان تولیداتی از قبیل انواع گزهای لقمه ای آردی را نیز دارا می باشد.
اصهان با اینکه یکی از شهر و دیارهای نصف جهان ایران بوده است در خود تولیدات یکی از بهترین و سنتی ترین شیرینی ایرانی را نیز در خود دارد. این شیرینی سنتی که گز نام دارد همراه با برندهای مختلف در بازار گز اصفهان و بازارهای ایرانی و جهانی عرضه می شود. برند درنظر گرفته شده در این بخش برای خرید فروش اینترنتی گز این مجموعه در ارتباط با تولیدات گز قدس اصفهان بوده است که با برند ویونا نیز می توان تهیه و خریداری نمود.

فروشگاه گز اصفهان

ویونا گز قدس سابق اصفهان

پس یکی از شرکت و کارخانجات تولیدی گز اصفهان با نام تجاری قدس و ویونا محصولات خود از گزها را در بازار ایرانی عرضه می نماید. این شرکت که تولیدات خود را از سال ۵۸ آغاز نمود در ابتدا چند نمونه از گز و سوهان را تولید می نمود تا رفته رفته چندین و چند نمونه ی دیگر از تولیدات گز را در چرخه ی تولید قرار داد. و این انواع گز ها به صورت سنتی و صنعتی تهیه و تولید می شوند که اعم از:

 • گز شکلاتی
 • گز عسلی
 • گز انگبینی

محصولات تولیدی گز ویونا

تولیدات گز ویونا قدس اصفهان از نوع گزهای آردی و لقمه ای بوده است و این درصد های مختلف از تولیدات گز های لقمه ای به شرح زیر بوده است:

 1. گز لقمه ای پسته بادام ۱۸%
 2. گز لقمه ای پسته بادام ۲۸ %
 3. گز لقمه ای پسته بادام ۳۲ %
 4. گز لقمه ای پسته بادام ۳۸ %

و اما تولیدات مربوط به گز آردی ویونا قدس اصفهان اعم از:

 1. گز آردی پسته بادام ۱۸ %
 2. گز آردی پسته بادام ۲۸%
 3. گز آردی پسته بادام ۳۲ %
 4. گز آردی پسته ۳۲%
 5. گز آردی پسته ۳۸%
 6. گز آردی بادام ۳۸%
 7. گز آردی پسته ۴۲%

و از دیگر محصولات تولیدی این برند پولک های زعفرانی بوده است که طعم های تولیدی متنوعی را نیز شامل می باشند و اما یکی دیگر از تولیدات این برند گزهای سکه ای بوده است. این گز برشی که در نوع مغزهای پسته ای بادامی بوده اند باز درصد های متفاوتی را نیز شامل می شوند.

خرید گز برشی

خرید گز برشی اصفهان

خرید گز برشی اصفهان این بخش گرچه مربوط به تولیدات و فروش و خرید گز برشی ویونا بوده است می توان اشاره ای به دیگر گزهای برشی تولید از برند اصفهان و یا گزهای برشی بلداجی کرد. خرید گز اصفهان در این مرکز همراه با توزیع، پخش و ارائه ی برندهای مختلف از گزها بوده اند. و خرید گز اصفهان از نمونه های مختلف نیز همراه با قیمت های متفاوتی بوده اند اما مناسب عرضه و به فروش می رسند.

فروشگاه فروش گز

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ارسال گز به ازبکستان

سفارش ارسال گز اصفهان به ازبکستان

ارسال گز به ازبکستان که یکی از سفارش های صادراتی بوده است انتخابی از تولیدات …

کانال تلگرام