بازرگانی گز آراد
یکشنبه , خرداد ۱۱ ۱۳۹۹
خانه - گز بسته بندی - خرید انواع گز فله بسته بندی لقمه بلداجی

خرید انواع گز فله بسته بندی لقمه بلداجی

خرید گز لقمه بلداجی که از نوع تولیدات گز های بسته بندی با فله ای روانه ی بازار مصرف شده است در این بخش بصورت عمده از مرکز تولیدی گز در نوع مغزدار و بی مغز با درصد های مختلف به فروش می رسد.

خرید گز لقمه بلداجی

تولیدات انواع گز فله ای بلداجی

در پایتخت گز ایران بلداجی تولیداتی انبوه از اقسام گوناگون گزها را می توانید تهیه نماید. این انواع گوناگون گز می تواند از برش های مختلف گزی بوده باشد و یا درصد های متفاوت مغزها با که در نوع فله ای و بسته بندی شده عرضه شده اند. بازار فروش گز در ایران متفاوت بوده و هر بخشی از بازار خواهان نوعی از تولیدات صورت گرفته می باشد در اصل براساس تقاضای بازار خرید سفارشات تهیه و تولید می گردد.

خرید گز لقمه بلداجی

بنابراین دسته بندی تولیدات انواع گز فله ای بلداجی از نوع بی مغز تا مغزدار بوده که تنوع حاصله در تولید مربوط به تولیدات گزهای مغزدار می باشد و بالاترین سطح تولید را گزهای لقمه ای دربرگرفته اند. پس این انواع گز فله لقمه ای بلداجی عبارتنداز:

 1. گز لقمه فله_ بادام پسته
 2. گز لقمه فله_ مخلوط
 3. گز لقمه فله_ ۵% و ۱۰%
 4. گز لقمه فله_ ۱۸% و ۲۸%
 5. گز لقمه فله_ ۳۸% و ۴۲%

خرید گز لقمه بلداجی

مدل بسته بندی گز لقمه پایتخت گز بلداجی

خب نمونه های تولیدی از گزهای فله ای بلداجی یکی از چندین و چند مورد نام برده شده در بخش قبل بوده است که باز بالاترین سطح فروش را گزهای فله ای ۱۰%  با ۵% از مغز بادام و مخلوط دربرگرفته اند. اما تولیدات نوع بسته بندی از گزهای لقمه ای بلداجی که متشکل از درصد های نام برده اما در وزن های مختلف بسته بندی که می توان در طعم های گوناگونی از انگبین های گیاهی با طعم اسانس های مختلف صنعتی را شامل می گردد. مانند:

 1. گز بسته بندی_ ترنجبینی
 2. گز بسته بندی_ زعفرانی
 3. گز بسته بندی_ شیرخشتی
 4. گز بسته بندی_ انگبینی
 5. گز بسته بندی_ علفی
 6. گز بسته بندی_ شکلاتی

خرید گز لقمه بلداجی

مرکز خرید اینترنتی انواع گز بلداجی عمده

مرکز خرید گز در بلداجی را مجموعه فروشگاه های فروش از برندهای مختلف تشکیل داده است که یکی از فروشگاه های بزرگ فروش عمده تولیدات گز بلداجی اعم از فله ای و بسته بندی مدل لقمه ای تا آردی این مرکز از بازار گز ایرانی بوده است که بصورت اینترنتی دسترسی و خرید مستقیم از مرکز تولیدی گز را ممکن ساخته است.

خرید گز لقمه بلداجی

پس می توانید با وجود تنوع در تولیدات گز یک خرید از گز تازه تولید نیز بهره مند گردید. بنابراین سفارشات عمده ی خود از انواع گزهای بلداجی را از طریق راههای ارتباطی به ثبت رسانید و خریداری نماید.

خرید گز لقمه بلداجی

شرکت بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات گز ساده

صادرات گز بی مغز بسته بندی شده باکیفیت عالی

گز بی مغز باکیفیت عالی در نوع بسته بندی شده برای صادرات به کشورهای جهانی …

کانال تلگرام